KURUMSAL

Hakkımızda

MESUT ROT BALANS

Servisimiz otomotiv sektörünün can damarı Gülsan Sanayi Sitesi Çarşamba Caddesi No:84 Canik/SAMSUN adresinde ilimizin en işlek Bulvarı olan Atatürk Bulvarı kenarında ulaşımı kolay bir noktadadır. 500 metre kare büyüklüğünde, depolama kapasitesi olan, iki yönlü giriş ve çıkışı mevcut bir SERVİS ve LASTİK SATIŞ NOKTASIDIR.

Rot  ve Balans Servisimiz otomotiv sektöründe üst sekmen binek araçlar olarak tabir edilen lüks ve en son teknolojik donanımlara sahip binek otolara ağırlıklı hizmet vermektedir. Ayrıca hafif ticari oto grubu da bu hizmet alanımız içinde yer almaktadır. Samsun ilinde bu tür araçların her türlü ön düzen ve ayarlamalarını yapabilecek mesleki tecrübeye sahip ustaya ve son teknolojik makinelere sahip bir servis ve lastik satış noktasıyız.

 

Otomotiv sektöründe yaptığımız işin öncelikle Oto Ön Düzen Ayar, Bakım ve Onarım işlemleri olması nedeniyle profesyonel servis hizmeti, emniyet ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

 

Servisimizin faaliyet konularını çeşitlendirerek sektörde diğer firmalardan daha farklı otomotiv sektöründeki son teknolojik gelişmelere ayak uydurarak her türlü binek oto grubu araçlara hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 

Mesut Rot ve Balans servisimiz Pirelli Lastik Firmasının Lig bayii olup öncelik olarak A sınıfı premium Pirelli Lastiklerinin tüm ebat ve modellerinin satışını ve servis hizmetlerini yapmaktadır. Ayrıca müşterimizin tercihlerine uygun tüm Premium  lastik markalarının lastik satış ve servis hizmetlerini yapmaktayız.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Video